Start Wydział Galeria Absolwentów Przemysław Misiewicz

Przemysław Misiewicz

Ukończyłem Wydział Informatyki w 1995 roku. Do roku 1998 byłem asystentem w Katedrze Systemów Czasu Rzeczywistego. Jednocześnie, pracowałem w firmie ZETO na stanowisku programisty systemowego.

Silna specjalizacja i zacięcie inżynierskie skierowały moje zainteresowania na nowe technologie w sieciach komputerowych.
Awans na Kierownika działu Systemów Sieciowych, a co za tym idzie zwiększenie zakresu obowiązków zmusiły mnie do podjęcia trudnej decyzji o rozstaniu się z Uczelnią. Poświęciłem karierę naukową dla pracy z klientem biznesowym.

Odpowiadałem za pracę zespołu zajmującego się rozpoznawaniem nowych technologii IT i możliwości wykorzystania ich w praktyce. Wraz z zespołem prowadziłem dobór, instalacje i konfiguracje zaawansowanych urządzeń sieciowych (zarządzalen switche, rutery, ATM) i systemów operacyjnych (HP Unix, Novell NetWare, Windows-NT, Linux).

W roku 1998 zostałem Dyrektorem Pionu Oprogramowanie w firmie ZETO. Jestem odpowiedzialny za kreowanie polityki pionu, zarządzanie, planowanie i nadzór nad projektami programistycznymi i wdrożeniowymi.